A tým doma nastřílel šest gólů Karviné

Autor: Nekolová Jana | 23.10.2022 19:12

Sobota 22.10.2022

ELM: HBC Pardubice – HbK Karviná 6:0 (0:0,3:0,3:0)

Trenér Jiří Mašík: „Výsledek vypadá jednoznačně, ale byl to těžký zápas. My jsme v první třetině nehráli, co jsme chtěli. Od druhé části jsme přidali na pohybu, pomohl nám rychlý gól Pepína a pak už jsme přebrali otěže utkání. Jsem rád, že jsme přidali dalších pět branek a využili tři přesilovky, které nám moc nefungovali. Navíc Pája v bráně předvedl několik těžkých zákroků a udržel čistě konto. A těší mě, že jsme udrželi disciplínu ke konci utkání, kdy hosté přitvrdili a některé zákroky byli za hranou. A musím pochválit rozhodčí, výborně odpískané. I při hodně soubojích udrželi oba týmy na uzdě. Výsledku i výkon mě moc potěšil.“

Branky a asistence: 15:35 Česák Josef (Březina Ondřej, Kubeš Pavel), 19:27 Kubeš Pavel (Česák Josef, Zajíček Tomáš), 20:31 Langr Nicolas (Licek Matyáš, Bílý Jan) PP, 38:14 Česák Josef (Březina Ondřej), 39:56 Zajíček Tomáš (Česák Josef, Novotný Ondřej) PP, Langr Nicolas (Bílý Jan) PP

Sestava: Foršt Pavel (Třináctý Jakub) – Filip Petr, Geisler Jakub, Hálek Miroslav, Krejčí Roman „A“, Martan Tomáš, Novotný Ondřej, Školoudík Václav, Zajíček Tomáš „C“ - Bílý Jan, Březina Ondřej, Česák Josef, Janeček Martin, Kubeš Pavel, Langr Nicolas, Licek Matyáš, Mikula Jakub, Moravec Luboš, Motyčka Adam, Strouhal Jan „A“

Fotografie z utkání (autor Pepa Česák):

HBC Pardubice x HbK Karviná 22.10.2022 – pepacesak – album na Rajčeti (idnes.cz)

ELJ: HBC Pardubice – HBK Bulldogs Brno 3:2ss (1:1,1:1,0:0-1:0)

Branky a asistence: 08:35 Kašpar Dominik, 22:04 Motyčka Adam (Kamaryt Filip, Mikula Jakub), 50:00 Kamaryt Filip SS

Sestava: Kuryviál Jan – Kamaryt Filip, Kašpar Dominik, Martan Tomáš, Novák Patrik – Chýle Jonáš, Hlaváček Vojtěch, Kašpar Martin, Lang Dominik „A“, Lauryn Josef, Mikula Jakub, Motyčka Adam, Pleskot Radek „C“, Remač Jakub

Fotografie z utkání (autor Jana Nekolová):

ELJ_HBC Pardubice - HBK Bulldogs Brno_22.10.2022 – Jana Nekolová – album na Rajčeti (idnes.cz)

LSŽ: HBC Pardubice „modrý tým“ – HBC Hradec Králové 1988 5:4ss (0:2,2:2,2:0-1:0)

Trenér Aleš Hlaváček: „V zápase s HK se nám od prvních minut moc nedařilo a střelecké smůla se nás držela skoro celý zápas. Z počátečního tlaku jsme bohužel nic nevytěžili a z jedné z prvních akcí soupeře jsme obdrželi gól. Hra z naší strany v první třetině byla hodně špatná a obdržený druhý gól tomu dal tečku. Do kabiny jsme šli za stavu 0:2 a bylo třeba něco vymyslet, abychom se dokázali do zápasu vrátit. Hra druhé třetiny se převážně odehrávala v obraném pásmu soupeře, ale nedůraz v zakončení, nás stále nepouštěl k nějakému obratu v zápase. Po dobře sehrané buly a perfektní střele jsme se vrátili gólem do zápasu. Chuť na vyrovnání byla obrovská a gól se podařilo vsítit, bohužel rozhodčí pro postavení hráče v brankovišti gól nemohl uznat. Poté přišla další naše temná minuta zápasu a obdrželi jsme rychlé dva góly a stav na tabuli 1:4 byl pro nás velký šok. Hráči to nevzdali a burcování kapitána, dávala stále velkou šanci na nějaký obrat v zápase. Do konce druhé třetiny jsme snížili a do kabin šli za stavu 2:4. Třetí třetina se hrála dlouho na jednu branku, ale díky skvělému výkonu brankáře HK a i velkému štěstí jsme pouze zápas srovnali na 4:4 o došlo na nájezdy. Díky perfektně provedenému a jedinému využitému nájezdu Lukáše Plecháčka jsme zvítězili. Konečně nás prověřil trošku silnější soupeř, musím hráče pochválit, že za stavu 1:4 to nevzdali a vyzvednout kapitána týmu, že hráče stále burcoval, že tento zápas prostě neprohrajeme. Snad v dalších zápasech už budeme míc více štěstí při zakončení a na tyčkách bude méně razítek od míčků.“

Branky a asistence: 20:02 Doležal Jakub (Kupka Tomáš), 26:07 Molavec Marek (Kupka Tomáš), 31:44 Doležal Jakub (Kupka Tomáš), 39:12 Chýle Jonáš, 45:00 Plecháček Lukáš

Sestava: Kazda Jan – Blažek Václav, Molavec Marek, Motyčka Jakub, Ryšavý Vojtěch, Školník Alexandr – Červenka Richard, Chýle Jonáš „A“, Doležal Jakub, Kmínek Lukáš, Kohoutek Tomáš, Kupka Tomáš „C“, Mojžíš Jakub, Plecháček Lukáš „A“, Venzara Jan

Fotografie z utkání (autor Jan Kazda):

SŽ Pardubice-Hradec Králové 22.10.2022 – Jan Kazda – album na Rajčeti (idnes.cz)

LSŽ: HBC Pardubice „bílý tým“ – HC Jestřábi Přelouč 1:6 (1:1,0:2,0:3)

Trenér Jiří Voženílek: „V tradičním sobotním čase se hrála liga SŽ, kde náš Bílý tým hostil Jestřáby z Přelouče. Po velmi vlažném výkonu, kdy nás soupeř předčil hlavně v pohybu a bojovnosti si odnášíme další prohru a to v poměru 6:1 a plnou hlavu otazníků, jak tým probudit k lepším výkonům“

Branky a asistence: 06:30 Lukošík Robin (Háva Alex)

Sestava: Voženílek Vojtěch – Kabát David - Adamů Matěj, Burda Tobiáš, Háva Alex, Jakubec Dominik, Jeník Viktor, Kmínek Lukáš, Kolomý Vít, Lukošík Robin, Machek Filip, Pleskot Václav, Pletánek Jakub „C“, Tesařík Petr, Vaníček Ondřej, Večerník Vojtěch

LIGA ŽEN: HBC Svítkov Stars Pce – HBC Pardubice 6:0 (2:0,4:0)

Trenér Břetislav Janovský: „V sobotu 22.10.2022 jsme se ve velmi nekompletní sestavě zúčastnili turnaje ve Svítkově, kde jsme sehráli jedno utkání s domácími HBC Svítkov Stars, a dvě utkání s týmem SK Kelti 2008. V prvním zápase nás Svítkov jednoznačně přehrál, a zvítězil 6:0. Naše druhé utkání, s SK Kelti, již bylo mnohem vyrovnanější. Při dané sestavě jsme se soustředili na obranu. Proti prvnímu utkání jsme celkově zlepšili organizaci hry, a nechybělo mnoho, abychom uhráli remízu. Bohužel jsme neuhlídali hráčku naskakující z trestné lavice, a ta vstřelila jedinou branku utkání. V posledním utkání už hráčkám docházely síly, ale organizaci hry ještě zlepšily, a ještě zabojovaly. Odměnou jim byl gól, který vstřelily po pěkné akci. Další branka v utkání již nepadla, a tak jsme vyhráli 1:0. Holkám je třeba poděkovat za nasazení a bojovnost ve všech utkáních.“

Sestava: Lankašová Zuzana – Musilová Edita, Bártová Lucie „A“ – Hovorková Petra, Janovská Klára, Koželská Veronika, Mikulová Tereza „C“, Sankotová Pavla, Stará Nikola

LIGA ŽEN: HBC Pardubice – SK Kelti 2008 0:1 (0:1,0:0)

LIGA ŽEN_HBC Pardubice - SK Kelti 2008_22.10.2022 – Jana Nekolová – album na Rajčeti (idnes.cz)

LIGA ŽEN: SK Kelti 2008 – HBC Pardubice 0:1 (0:0,0:1)

Branky a asistence: Stará Nikola (Bártová Lucie)

Neděle 23.10.2022

1.L: HBC Pardubice B – TJ KOVO Praha 3:4p (1:0,1:0,1:3-0:1)

Martin Deml: „V neděli k nám přijel bývalý extraligový tým Kovo Praha. Pražský tým začal velmi nátlakově ale z první naší akce Sochič skóroval. Do konce druhé třetiny se hra přelévala na obě strany, veliký výkon, obzvláště proti Čejkysovi a Krůčovi, předváděl Honza v bráně. V půlce třetí třetiny se strhl brankostroj, ve kterém Kovo vyrovnalo. V prodloužení rozhodl nechtěný a nezasloužený faul. Chválím celý tým za předvedený výkon.“

Branky a asistence: 01:55 Socha Lukáš, 29:14 Bolek Adam (Lang Dominik), 37:57 Socha Lukáš (Bureš Radek)

Sestava: Kuryviál Jan (Smekal Petr) – Deml Richard, Kamaryt Filip, Kopřiva Vojtěch, Novák Patrik, Podařil Radim „C“, Svoboda Adam – Bolek Adam, Bureš Radek, Hruška David, Lang Dominik, Lauryn Josef, Mach Lukáš, Šimek Jakub, Socha Lukáš „A“, Šťastný Ondřej

1L_HBC Pardubice B - TJ KOVO Praha_23.10.2022 – Jana Nekolová – album na Rajčeti (idnes.cz)

ELD: HBC Svítkov Stars Pce - HBC Pardubice 7:3 (1:0,3:1,3:2)

Trenér Marian Pišček: „Je to první utkání sezony, kdy jsme přišli o všechny body. Utkání jsme nezvládli po taktické stránce, kdy hráči neplnili stanovené věci. Zbytečná vyloučení nás limitovala k jakékoliv možnosti se zápasem zkusit ještě něco udělat. Z předvedeného výkonu panuje rozčarování a je třeba značně zapracovat na určitých situacích, které vyplynuly ze hry. Dnes se zásadně nejednalo o týmový výkon.“

Branky a asistence: 27:12 Kořínek Jan (Mikula Jakub, Remač Jakub) PP, 31:04 Remač Jakub, 41:33 Remač Jakub (Snížek Šimon) PP

Sestava: Bečička Petr (Pišček Matěj) – Bouška Patrik, Kadlec Miroslav „A“, Kumpan Daniel, Lédl Jan, Martan Tomáš, Snížek Šimon, Švadlenka Dominik – Chýle Jonáš, Kořínek Jan, Krudenc Ondřej, Kupka Tomáš, Mikula Jakub „C“, Plecháček Lukáš, Reinberg Jakub, Remač Jakub, Štach Jaroslav

2.L: HBC Opatovice nad Labem - HBC Pardubice C 3:9 (0:3,1:3,2:3)

Branky a asistence: 02:25 Mašík Radek (Kunc Jindřich), 06:18 Mašík Radek (Bureš Radek, Kunc Jindřich), 14:49 Bureš Radek (Kunc Jindřich) PP, 18:40 Veselík Michal (Bureš Radek, Kunc Jindřich) PP, 20:49 Veselík Michal (Bureš Radek, Kunc Jindřich) SH, 28:21 Svoboda Adam (Dyntar Jan, Špaček Michal), 42:09 Mašík Radek (Veselík Michal), 43:14 Veselík Michal (Bureš Radek), 44:56 Mikeš Jan (Cacek Tomáš, Škoda Martin) PP

Sestava: Špaček Petr – Bureš Radek, Cacek Tomáš, Jirák Dominik, Špaček Michal, Svoboda Adam „A“, Váňa Milan – Dyntar Jan, Homolka Marcel, Král Patrik, Kunc Jindřich „C“, Mašík Radek, Michal Pavel, Mikeš Jan, Škoda Martin, Toman Filip, Veselík Michal