HBC Pardubice 2015/2016

• Fanshop

B tým vyhrál nad Žamberkem v nájezdech, C tým nadělil Sršňům říznou desítku

Autor: Nekolová Jana | 12.09.2019 09:09

2.L: SK Hokejbal Žamberk - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B 3:4ss (1:1,1:1,1:1-0:1)

Branky: 14:17 Janeček Martin (Bureš Radek, Korel Stanislav), 22:49 Korel Stanislav SH, 44:20 Gabriel Jan (Ingršt Matouš) SH, 50:00 Veselík Michal SS

Sestava: Třináctý Jakub – Barva Jan, Forstl Libor, Hálek Miroslav, Kamaryt Miloš – Bureš Radek, Gabriel Jan, Ingršt Matouš, Janeček Martin, Jirák Dominik, Kábrtová Aneta, Korel Stanislav, Lankašová Hana, Veselík Michal

Fotografie z utkání (autor Iva Janoušková):

RL: HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C – TJ Sršni Svitavy 10:0 (1:0,4:0,5:0)

Tomáš Jirsa:V prvním zápase nové sezony jsme "nakoupili" nováčka krajské ligy - Sršně ze Svitav. Jestli je něco, co opravdu nechcete zažít, tak je to sestupně od nejhoršího - píchání bambusu pod nehty, talkshow Jiřího Ovčáčka a hrát první zápas s nováčkem, od kterého nikdo příliš neví co očekávat. Do zápasu jsme ale naštěstí vletěli od prvního střídání a díky rychlému protáčení lajn jsme od úvodu diktovali tempo hry. Nejlepším hráčem na hřišti byl v první třetině rozhodně brankář hostů, který chytal naprosto skvěle a jeho zákroky nás už chvílemi trošku nervovaly. Naštěstí se hosté nepřidali k výkonu svého brankáře a my ke konci třetiny trestali prvním gólem, který vsítila největší letní posila Jan Svatuška. Vůbec všechny naše letní posily se v zápase ukázaly jako správný tah managementu "céčka". Petr Šatara dirigoval obranu, v první lajně od druhé třetiny bodově řádili Velecký a Spáčil, bratři Mašíkové podali výkon jako v dobách své největší slávy a jejich zkušenost byla (a snad ještě bude) obrovským přínosem. Skóre se nakonec po třech třetinách zastavilo na kulaté desítce a my do dalších zápasů máme na čem stavět. Soupeři děkujeme za fér zápas a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.“

Branky: 12:58 Svatuška Jan (Velecký Jakub), 20:50 Svatoš Miroslav, 21:44 Král Patrik (Spáčil Miroslav, Velecký Jakub), 25:03 Velecký Jakub (Král Patrik, Spáčil Miroslav), 25:27 Průšek Michal, 36:14 Jirsa Tomáš (Svoboda Adam, Matějovský Jaroslav) PP, 36:27 Bulva Martin (Průšek Michal, Král Patrik), 39:08 Mašík Jiří (Mašík Radek) SH, 40:40 Král Patrik (Jirsa Tomáš) SH, 44:00 Kopáč Miroslav (Svoboda Adam) PP

Sestava: Špaček Petr, Škoda Martin – Šatara Petr, Pejcha Martin, Svoboda Adam, Svatuška Jan, Bulva Martin, Kopáč Miroslav, Svatoš Miroslav, Kaša Tomáš – Mašík Jiří, Mašík Radek, Spáčil Miroslav, Král Patrik, Průšek Michal, Matějovský Miroslav, Topič Jan, Bořek Štěpán, Jirsa Tomáš, Velecký Jakub, Cacek Tomáš