HBC Pardubice 2015/2016

• Fanshop

A tým i Junioři srazili Kert na kolena. Naše hráčky pomohly našemu regionu zvítězit na Turnaji reg, výběrů žen.

Autor: Nekolová Jana | 15.09.2019 20:25

Sobota 14.9.2019

ELM: HC Kert Park Praha - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 3:5 (0:1,2:1,1:3)

Trenér Jiří Mašík: „Ve čtvrtek jsme se částečně na Kert chystali a některé věci nám zafungovali. Od začátku jsme měli dobré tempo a dokázali jsme odskočit na 2:0. Bohužel jsme potom částečně polevili a přestali dodržovat taktiku. Kert je velmi silný a dokázal toho hned využít. Těší mě, že jsme se dokázali z toho úderu zvednout a ve třetí třetině rozhodnout. Vítězství na Kertu je cenné, ale nepřeceňujeme to. Chceme dál pracovat na zlepšení naší hry.“

Branky a asistence: 6. Česák (Kvapil), 24. Filip (Kubeš), 34. Förstl (Zajíček), 34. Česák (Š. Moravec, Janeček), 35. Kubeš (L. Moravec, Vlasák)

Sestava: Stárek (Foršt) – Novotný, Kvapil, Filip (C), Krejčí (A), Turyna, Školoudík –Š. Moravec, Zajíček, T. Moravec (A) Kubeš, Strouhal, Vlasák, Kohoutek, Förstl , Janeček

Fotografie z utkání (autor Pepa Česák):

ELJ: HC Kert Park Praha - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 2:3ss (0:2,2:0,0:0-0:1)

Trenér Jiří Doležal: „Na Kert jsme jeli bez několika opor, což nám trochu stěžovalo naše plány v Praze překvapit a nějaký bod přivézt. Soupeře jsme však v první třetině zaskočili a po střele ještě dorostence Míry Hálka a důrazu Martina Janečka jsme vedli 2:0. Od druhé třetina ale Kert přitvrdil a bylo ho všude plno. Jeho tlak zesílil ještě víc po vstřelení kontaktního gólu. Do konce druhé části se mu podařilo vyrovnat a s námi to nevypadalo vůbec dobře. Kluci ale ve třetí třetině zabrali a svojí obětavostí vybojovali prodloužení a i samostatné nájezdy. V těch jsme byli stoprocentní a tak si nakonec odvážíme 2 překvapivé body. Celý tým včetně mladíka Bitnara v brance musím pochválit za obětavý a bojovný výkon.“

Sestava a branky: Bitnar Jiří - Geisler Jakub, Hruška David, Tajovský Ondřej, Hálek Miroslav (1+0), Kopřiva Vojtěch - Janeček Martin (1+0), Deml Richard, Školoudík Václav (0+1), Licek Matyáš, Kouba Vít (0+1), Mach Lukáš, Socha Lukáš, Novák Martin

2.L: HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B - Ježci Heřmanův Městec 0:4 (0:1,0:1,0:2)

Sestava: Třináctý Jakub – Deml Richard, Forstl Libor, Hálek Miroslav, Kopřiva Vojtěch, Podařil Radim, Ryba Jakub – Bureš Radek, Gabriel Jan, Jirák Dominik, Jirsa Tomáš, Korel Stanislav, Kunc Jindřich, Socha Lukáš, Tocháček Břetislav, Veselík Michal

SŽ: HBC Hradec Králové 1988 - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice A 1:11 (1:1,0:4,0:6)

Trenér Marian Pišček: „Vzhledem ke skutečnosti, že se tým Jihlavy odhlásil ze soutěže, tak až v sobotu 14.9. jsme zahájili soutěžní klání, na které jsme se velmi těšili. V prvním utkání jsme zajížděli na hřiště Hradce Králové a utkání zhodnotil trenér Autoskla, Marian Pišček. Od začátku utkání jsme byli aktivnějším mužstvem, které si šlo za vítězstvím. I přesto, že jsme na soupeřovu branku vyslali více střel, tak stav po první třetině byl nerozhodný. Od druhé třetiny jsme ještě více zintenzivnili střelbu a pohyb před soupeřovým brankovištěm. Na základě naší vysoké aktivity jsme dokázali soupeři za necelé dvě minuty vstřelit čtyři branky, což pro tým Hradce Králové nebylo vůbec jednoduché. Rychle inkasované góly se podepsali na jejich celkovém pohybu na hřišti, kdy nám nechávali mnoho prostoru i pro pohledné kombinace. Před začátkem třetího dějství jsme se za stavu 1:5 v náš prospěch rozhodli vystřídat brankáře, kteří odvedli soustředěné výkony. V průběhu poslední třetiny jsme nadále aktivně přistupovali ke hře a dokázali vstřelit ještě dalších šest branek. S průběhem utkání jsme byli velmi spokojení, kluci hráli zodpovědně, komunikovali spolu a měli obrovskou radost ze hry.“

Branky: Kopa 3, Kořínek 3, Vodvárka 2, Snížek, Krudenc, Mikula

Sestava: Pišček (od 31. minuty Lejsek) -  Kašpar D., Martan, Snížek, Rampír, Kopa, Krudenc, Kořínek, Mikula, Bouška, Vodvárka (trenéři: Pišček a Mareš)

Turnaj regionálních výběrů žen 2019 v Pardubicích v Polabinách:

Konečné umístění:

1.RSHb Čechy Východ

2.Moravskoslezský kraj

3.RSHb Morava Jih

Moravskoslezský kraj – RSHb Čechy Východ 2:4 (2:1,0:3)

Branky a asistence: 1. Němcová, 16. Bártová (Rejlová), 18. Baráková (Kvasničková), 19. Dušková

Sestava (RSHb Čechy Východ):,Teplá (Cidlinská) – Baráková, Rejlová, Benešová, Topičová – Bártová, Dušková, Hlídková, Kalousková, Košíková, Kvasničková, Lankašová, Němcová, Pávková

RSHb Čechy Východ – RSHb Morava Jih 2:3 (1:1,1:2)

Branky a asistence: 10. Kvasničková (Teplá), 22. Baráková

Sestava (RSHb Čechy Východ): Cidlinská – Baráková, Rejlová, Benešová, Topičová – Bártová, Dušková, Hlídková, Kalousková, Košíková, Kvasničková, Lankašová, Němcová, Pávková, Teplá

RSHb Čechy Východ – Moravskoslezský kraj 3:2 (1:1,2:1)

Branky a asistence: 11. Teplá (Rejlová), 15. Dušková (Košíková, Rejlová), 18. Lankašová (Dušková)

RSHb Morava Jih – RSHb Čechy Východ 0:3 (0:2, 0:1)

Branky a asistence: 2. Dušková (Lankašová), 7. Bártová (Pávková), 15. Dušková (Košíková)

Sestava (RSHb Čechy Východ): Teplá – Baráková, Rejlová, Benešová, Topičová – Bártová, Dušková, Hlídková, Kalousková, Košíková, Kvasničková, Lankašová, Němcová, Pávková