HBC Pardubice 2015/2016

• Fanshop

A tým prohrál s Kertem v prodloužení, Junioři nezaváhali, Dorost si podal Hostivař

Autor: Nekolová Jana | 24.11.2019 16:38

Sobota 23.11.2019

ELM: HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice – HC Kert Park Praha 5:6p (1:1,3:0,1:4-0:1)

Trenér Jiří Mašík: „Viděli jsme nadstandartní zápas. Oba týmy hráli v obrovské rychlosti, byli k vidění krásné kombinace a góly. Nám patřila druhá třetina, soupeři bohužel ta třetí. Vedení jsme si měli pohlídat, ale Kert prokázal velkou sílu a zkušenost. I přes prohru v prodloužení jsem klukům za zápas poděkoval. To jakou prokázali herní kvalitu mě moc těší a je to povzbuzení do dalších tréninků. Z třetí třetiny a prodloužení si vytáhneme chyby.“

Branky a nahrávky: 6. Bílý (Kubeš, Blažek), 19. Bílý (Krejčí), 22. Zajíček, 30. Školoudík (Kvapil, Vlasák), 36. Kvapil (Kohoutek) – 9. Dejneka (Šperl), 36. Zvonek (Wróbel, Dejneka), 38. J. Kruček (M. Kruček, Čejka), 42. Wróbel (M. Kruček, Fejfar), 45. J. Kruček (Zvonek, Wróbel), 47. Čejka (Zvonek)

Sestava: Stárek (Foršt) – Novotný, Kvapil, Filip, Krejčí, Mokříž, Školoudík – Moravec, Zajíček, Kohoutek, Kubeš, Bílý, Blažek, Vlasák, Förstl, Strouhal, Langr, Licek

ELJ: HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice – HC Kert Park Praha 3:1 (1:0,1:1,1:0)

Sestava a branky: Foršt Pavel, Bitnar Jiří - Školoudík Václav, Toman Lukáš, Kopřiva Vojtěch (0+1), Tajovský Ondřej, Hálek Miroslav, Svoboda Adam - Moravec Vojtěch, Mach Lukáš, Licek Matyáš (1+0), Deml Richard (0+1),Geisler Jakub, Bolek Adam, Langr Nicolas (0+2), Novák Martin (1+0), Kouba Vít (1+0)