HBC Pardubice 2015/2016

  • Fanshop

Mikulášský turnaj mikropřípravek 3.12. Pardubice

Autor: Nekolová Jana | 4.12.2022 08:43 | Přečteno: 154x

Dne 3.12.2022 zakončila kategorie MINI/MIKRO podzimní část sezóny účastí dvou týmů na Mikulášském turnaji. Jelikož se jednalo poslední turnaj této části sezóny, následovalo po jeho skončení slavnostní vyhlášení a všechny zúčastněné týmy a jejich hráči převzali medaile za účast na turnaji.

Turnaje se zúčastnilo celkem 12 týmů a proto byl turnaj rozdělen na dva samostatné turnaje, kdy první turnaj se odehrál dopoledne a druhý turnaj se odehrál odpoledne. Náš klub HBC Pardubice vyslal do turnaje dva týmy. Modrý tým sestavený z mladších hráčů se účastnil dopoledního turnaje a Bílý tým bojoval v odpoledním turnaji.

A jak to vše dopadlo?

Hodnocení Martina Málka, trenéra Modrého týmu:

Dnes dopoledne se zúčastnil mikulášského turnaje modrý tým HBC Pardubice. Sehráli jsme celkem 4 zápasy. V prvním zápase se naše mužstvo rozehřívalo a na starší protihráče z Heřmanova Městce nestačilo. Od druhého zápasu se ovšem naplno rozjela modrá pardubická mašina, která postupně převálcovala oba týmy Letohradu a v posledním zápase remizovala s Libercem. Náš tým nastoupil v omlazené sestavě, ale se zdravým sebevědomím a chutí poprat se o každý míček. Za to si kluci zaslouží pochvalu, stejně tak rodiče a prarodiče děti, kteří vytvořili skvělou diváckou kulisu a náš tým podporovali. Vzhledem ke skvělým výkonům všech hráčů bylo složité vybrat jednoho, kterého pasujeme na Elegána týmu. Nakonec se jím po zásluze stal Tobík Matys.

Hodnocení Radka Šťastného, trenéra Bílého týmu:

Bílý tým HBC Pardubice dnes odpoledním mikulášským turnajem zakončil kalendářní rok 2022. Celkem se sešlo po nečekaných omluvenkách pouze 7 hráčů. Po obědě nás čekali 4 turnajové zápasy postupně s týmy Svítkov, Mladá Boleslav, Hradec Králové a Kert Park Praha. Všichni borci na place předvedli 120% výkon, který se zrcadlil ve výsledcích. Bodově tým táhli hlavně starší kluci, ale ty mladší se jim vyrovnali minimálně svou bojovností. To dokládá i vyhlášený bojovník a Elegán týmu Ivošek Seemann, který si tímto vysloužil tzv. Elegánský klobouk bílého týmu pro tento mikulášský turnaj. Výsledky: HBC Pardubice vs Svítkov Stars bílý 9:1; HBC Pardubice vs. Tygři Mladá Boleslav 10:5; HBC Pardubice vs Piráti Hradec Králové 6:6; HBC Pardubice vs Kert Park Praha 7:3

Hodnocení Pavla Rampíra - časoměřiče 
Jelikož jsem celý turnaj strávil na časomíře, neviděl jsem naše hráče ve všech zápasech. Na druhou stranu jsem měl možnost vidět hru týmů z Prahy (Rebel a Kert), hráče Mladé Boleslavi a stále se lepšící Liberec. Největší radost mám z toho, že jsme dokázali sestavit 2 týmy o celkovém počtu 16-ti hráčů a nebýt dvou omluvenek těsně před turnajem měli jsme v každém týmu 9 hráčů, což považuji při pohledu na "šíři kádru" ostatních týmů za největší úspěch!! A kdyby se účastnili všichni ročníkově příslušní hráči, co s námi trénují, tak postavíme i třetí tým
Velmi mile mě překvapili hráči Modrého týmu kde bylo ročníkové zastoupení 1x2015, 4x2016 a 4x2017. Naprostá většina hráčů k nám přišla až letos na podzim a jejich nadšení a bojovnost jim v turnaji přinesla ze 4 zápasů 2 vítězství, 1 remízu a 1 porážku. Famozní výkon a já, 

Hráči Bílého týmu ročníkově složeni 3x2015, 3x2016 a 1x2017 splnili moje očekávání a zaznamenali 3 vítězství a 1 remízu. Ve svých zápasech dominovali a ukazovali, že zde jsou zkušení hráči, co již dokáží sehrát i pohledné kombinace. A to nám v tomto týmu chyběli dvě opory Miky Hladík a Míša Kubišta. Kluci bravo jste lepší a lepší a já opět.
 
Kdybychom "namixovali" Modrý a Bílý tým vytvoříme jeden tým o čtyřech trojicích a těžko budeme hledat rovnocenného soupeře!!

Naše cesta však tudy nevede, příležitost budou dostávat vždy všichni hráči bez rozdílu věku a zkušeností. Naopak ty zkušenější hráče r. 2015 spolu s končícím r. 2014 budeme v jarní části sezóny zapracovávat do vyšší kategorie přípravky, kde tito hráči se budou moci dále rozvíjet a učit a nám v realizačním týmu MINI/MIKRO zůstane více času na práci a hry s mladšími hráči.
Závěrem chci moc a moc poděkovat p. Pecháčkovi a Kosařovi, kteří zastali funkci časomíry na druhém hřišti a nemohli si tak turnaj více užít.

Bez jejich obětavosti a obětavosti Vás všech ostatních rodičů, by však žádné turnaje nebyli - velký dík a já opět.
Myslím, že jsme podzimní část sezóny zakončili nejlepším možným způsobem - s medailemi na krku.
 
Díky všem za krásnou sobotu a pár fotek na závěr

RT MINI/MIKRO

Zpět na výpis článků

Naši partneři