HBC Pardubice 2015/2016

  • Fanshop

Mixle Pixle

Autor: Nekolová Jana | 23.01.2023 12:07 | Přečteno: 175x

Zástupci našeho klubu kategorie mladších žáků se o víkendu zúčastnili svazové akce s názvem "Mixle Pixle". První den jsme do turnaje nasadili dva týmy, kdy tyto byly doplněny o tři hráče kategorie přípravky. Jelikož získání zkušeností a rozvoj hráčů je naší klubovou prioritou. Oba týmy sehrály výborné zápasy. Druhé den se již hráči po dvojicích promíchali a hráli za své nové týmy s novými spoluhráči. Velmi nás za trenéry těší, že naši hráči byli v nových týmech vidět a svými schopnostmi ukazovali co má být prioritou této věkové kategorie. Hráči z jiných týmů byli také fajn, jsou to děti a děti chtějí hrát.

Netajíme se tím, že u nás hráče hodně rozvíjíme po technické stránce a zároveň po té kombinační. Na větší fyzickou hru, kterou někdy vídáme v našem okolí, mají ještě čas. Turnaj si hráči myslím užili a zpestřili si mimosoutěžní období.

Martin Bulva

Zpět na výpis článků

Naši partneři