HBC Pardubice 2015/2016

• Fanshop

Po dvou vyrovnaných třetinách A tým nakonec Hostivaři podlehl, ale bojovnou náladu neztratil!

Autor: Nekolová Jana | 1.10.2023 19:50

Sobota 30.9.2023

ELM: HBC Pardubice – HBC Hostivař 3:6 (0:1,2:1,1:4)

Trenér Jiří Mašík: „K už tak velké marodce jsme si z Ústí přivezli zlomenou nohu H.Bílého, podezření na otřes mozku N.Langra po nezaviněném úderu hokejkou a hlavně otřes mozku H.Strouhala po tvrdém (za mě brutálním - soupeř si ještě vyskočil) úderu na hlavu, který nebyl ani potrestaný. Zbylo nám 7 hráčů, ale ani tak nám Hostivař nevyhověla s odkladem. Povolali jsme kdo mohl + mladíky, kluci hráli s horečkami a pod prášky a šli bojovat. I tak si myslím jsme byli víc než vyrovnaným soupeřem a škoda začátku třetí třetiny, kdy nám soupeř odskočil o dvě branky. Prohra mě mrzí hlavně kvůli klukům, nechali tam všechno a bojovali až do konce. Chybí nám trochu klidu v zakončení a dostáváme takové laciné branky. I tak zůstává v týmu bojová nálada, abychom tu nepříznivou sérii zlomili.“

Branky a asistence: 22:30 Česák Josef (Langr Nicolas, Krejčí Roman), 27:24 Česák Josef, 43:52 Langr Nicolas (Školoudík Václav) PP

Sestava: Foršt Pavel (Třináctý Jakub) – Hálek Miroslav, Kadlec Miroslav, Kamaryt Filip, Kopřiva Vojtěch, Krejčí Roman „C“, Školoudík Václav – Březina Ondřej, Česák Josef, Förstl Filip „A“, Janeček Martin, Lang Dominik, Langr Nicolas, Licek Matyáš, Mikula Jakub, Zajíček Tomáš

Fotografie z utkání (autor Jana Nekolová):

ELM_HBC Pardubice - HBC Hostivař_30.9.2023 – Jana Nekolová – album na Rajčeti (idnes.cz)

LSŽ: Ježci Heřmanův Městec - HBC P,ardubice „bílý tým“ 5:0 (0:0,4:0,1:0)

Trenér Marek Novotný: „V sobotu Bílý tým zajel na další utkání do nedalekého Heřmanova Městce. Naši hráči nesehráli vůbec špatné utkání. V první třetině nepustili domácí do výraznější šance, a tak se šlo do kabin za stavu 0:0. Od druhé třetiny se však začala projevovat větší zkušenost domácích, kterou vyjádřili brankami až na konečných 5:0. Naši borci odehráli utkání s obrovskou chutí, velmi dobrým nasazením, ovšem před brankou soupeře neměli výraznější šance. Heřmanoměstečtí hráči velice dobře všechny pokusy Bílého týmu odráželi, vyložené šance našim zkrátka nedovolili. V obou utkáních kluci z Bílého týmu nevstřelili ani branku, kterou by si za své nasazení rozhodně zasloužili, ale nedá se nic dělat. Soupeřům gratulujeme. Do dalšího utkání půjde Bílý tým s jednoznačným cílem – vyjádřit své nasazení brankami a bodovat.“

Sestava: Kysilková Justýna – Kolomý Vít, Ludvíček Jan, Ryšavý Vojtěch, Večerník Vojtěch - Burda Tobiáš, Černý Tadeáš, Hošek Adam, Jeník Viktor, Kmínek Lukáš, Kohoutek Tomáš, Martínek Jonáš, Martínek Matouš, Novotný Matyáš, Pletánek Jakub „C“, Venzara Jan

LSŽ: HC Jestřábi Přelouč - HBC Pardubice „modrý tým“ 1:16 (0:5,0:4,1:7)

Branky a asistence: HC Jestřábi Přelouč 1:16 HBC Pardubice - Modrý Tým | Hokejbal.cz

Sestava: Voženílek Vojtěch – Lukášová Rozálie, Motyčka Jakub – Bodlák Matěj „A“, Bulva Adam, Buriánek Jan, Fiala Jan „A“, Háva Alex, Jakubec Dominik „C“, Kabát David, Lukošík Robin, Nedoma Sebastian, Salamon Marek, Semivan Robert, Tesařík Petr

Neděle 1.10.2023

ELD-divize Východ: TJ Sršni Svitavy - HBC Pardubice 1:3 (0:1,1:2,0:0)

Trenér Břetislav Janovský: "Tuto neděli 1.10.2023 jsme s týmem dorostu sehráli zápas ve Svitavách s domácími Sršni. S myšlenkou, že jsme si přijeli pro povinné tři body náš tým do utkání vstoupil, a na hřišti to bylo vidět. První třetina byla téměř vyrovnaná a po jednou úniku jsme vedli 1:0. Po první přestávce se obraz hry změnil a náš tým zlepšil pohyb a začal soupeře přehrávat. Do velkých šancí jsme se, ale nedostávali. Druhou třetinu jsme vyhráli 2:1, ale na hře našeho týmu nebylo vidět žádné nadšení. Tento „profesorský“ výkon pokračoval i ve třetí třetině, kdy jsme naši převahu nedokázali gólově vyjádřit. Budeme doufat, že si hráči uvědomí, že zatím profesorských kvalit nedosáhli, a v příštím zápase k tomu přidají také srdce a nadšení."

Branky a asistence: 09:26 Chýle Jonáš (Landsman Mathias), 16:37 Kupka Tomáš (Landsman Mathias), 28:27 Mojžíš Jakub (Reinberg Jakub)

Sestava: Kazda Jan (Voženílek Vojtěch) – Baráková Karolína, Hruška Martin, Landsman Mathias, Reinberg Jakub, Švadlenka Dominik, Švidrnoch Vojtěch – Chýle Jonáš, Doležal Jakub, Hlaváček Vojtěch „A“, Janovská Klára, Janovský Prokop, Kupka Tomáš „C“, Mikulová Tereza, Mojžíš Jakub, Molavec Marek, Plecháček Lukáš, Remač Jakub „A“

Fotografie z utkání (autor Jan Kazda):

2.L: HBC Pardubice B – SK Hokejbal Letohrad B 9:3 (4:1,1:1,4:1)

Branky a asistence: 01:34 Veselík Michal (Mikula Jakub), 03:12 Kubeš Pavel (Gabriel Jan, Kopřiva Vojtěch), 05:13 Kopřiva Vojtěch (Kubeš Pavel), 10:38 Veselík Michal (Mikula Jakub), 23:03 Merta Jakub (Kubeš Pavel) PP, 31:41 Kubeš Pavel (Toman Filip), 34:00 Gabriel Jan (Merta Jakub, Kopřiva Vojtěch), 37:39 Kopa Matěj (Veselík Michal, Mikula Jakub), 43:51 Mašík Radek (Kubeš Pavel)

Sestava: Pišček Matěj – Kadlec Miroslav, Kamaryt Filip „A“, Kamaryt Miloš „C“, Kopřiva Vojtěch – Cacek Tomáš, Gabriel Jan, Kopa Matěj, Kubeš Pavel, Mašík Radek, Merta Jakub, Mikula Jakub, Toman Filip, Veselík Michal

2.L_HBC Pardubice B - SK Hokejbal Letohrad B_1.10.2023 – Jana Nekolová – album na Rajčeti (idnes.cz)

2.kolo mladších žáků (Pardubice - Svítkov):

Trenér Martin Bulva:  "V druhém kole přeboru MŽ nás čekali Ježci a Svítkov. Na toto kolo jsme přihlásili pouze jeden tým. Do zápasu s Ježky jsme nasadili širší sestavu. Zápas to byl z naší strany velmi ospalí, hráli jsme na krásu a soupeř zejména do stavu 3:3 trestal naši lehkomyslnost a nedůslednost. Poté se hráči trošku sebrali, přidali nějaké branky a zápas dovedli do klidného konce. Derby se Svítkovem byl ve znamení kvalitního mládežnického hokejbalu z obou stran. Hosté šli rychle do vedení, na tuto branku stihl náš tým reagovat vyrovnáním. Do konce třetiny však stihl Svítkov ještě přidat jeden gól a vedl tak 2:1. Ve druhé části náš tým vyrovnal gólem Adama Hoška. V poslední části náš tým dvěma góly rozhodl o výhře v derby 4:2. Jednalo se však o pěkný a korektní zápas. Takové zápasy jsou prospěšné pro všechny zúčastněné hráče."

HBC Pardubice – Ježci Heřmanův Městec 10:3 (3:2,3:1,4:0)

HBC Pardubice - Modrý Tým 10:3 Ježci Heřmanův Městec | Hokejbal.cz

HBC Pardubice – HBC Svítkov Stars Pardubice 4:2 (1:2,1:0,2:0)

HBC Pardubice - Modrý Tým 4:2 HBC Svítkov Stars Pardubice | Hokejbal.cz

1.turnaj VČ Přeboru mikropřípravek 3+0 (Hradec Králové):

Účastníci turnaje: HBC Pardubice „bílý tým“, HBC Pardubice „modrý tým“, HBC Hradec Králové 1988, HBC Svítkov Stars Pardubice, HBC Liberec, HC Jestřábi Přelouč, Ježci Heřmanův Městec, TJ Lokomotiva Česká Třebová