HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 2015/2016

  • Fanshop

A tým čeká v pátek rozhodující pátý čtvrtfinálový zápas v Letohradě

Autor: Nekolová Jana | 18.04.2019 08:44 | Přečteno: 328x

Pátek 19.4.2019:

STAV ČTVRTFINÁLOVÉ SÉRIE: 2:2

CROSSDOCK Extraliga PF ČF5: SK Hokejbal Letohrad - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (16:00, Letohrad)

ONLAJNY:

http://www.onlajny.com/match/index/date/2019-04-19/id/263424

Extraliga juniorů: TJ Lokomotiva Česká Třebová - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (11:00, Česká Třebová)

Přípravný camp talentované mládeže kategorie do 14 let (19.4.2019, ZS Česká Třebová):

Nominace: Patrik Novák, Filip Kamaryt (náhradníci: Dominik Kašpar, Jakub Rampír)

Jednodenní kemp talentovaných dívek U16 (19.4.2019, ZS Česká Třebová):

Nominace: Bečičková Eliška, Mikulová Tereza

Sobota 20.4.2019:

Extraliga juniorů: HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice – SK Hokejbal Letohrad (14:00, Pardubice - Polabiny)

Extraliga dorostu: HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice – SK Hokejbal Letohrad (11:00, Pardubice - Polabiny)

2.Liga ČV: HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B – HBC Hradec Králové 1988 B (17:00, Pardubice - Polabiny)

1.turnaj VČ Přeboru žen „OPEN“ v Přelouči:

Skupina A: Bodliny Heřmanův Městec, HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice, HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice, SK Hokejbal Letohrad, TJ Lokomotiva Česká Třebová

Hřiště 1:

  9:30 SK Hokejbal Letohrad - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

11:00 HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice - TJ Lokomotiva Česká Třebová

12:30 HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

13:30 HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice – Bodliny H.Městec

Skupina B: Fretky Nižbor, SK Rebel Praha, SK Sudoměřice, TJ Sršni Svitavy

Jednodenní kemp výběru U13 Pardubického kraje (20.4.2019, Svítkov):

Nominace: Bečička Petr, Molavec Marek, Hájek Marek, Hlaváček Vojta, Kořínek Jan, Kupka Tomáš, Martan Tomáš, Mikulová Tereza, Plecháček Lukáš, Rampír Jakub

Dvoudenní kemp talentovaných dívek U18 (20-21.4.2019, Prachatice):

Nominace: Baráková Karolína

Neděle 21.4.2019:

Extraliga dorostu: HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice – HBK Bulldogs Brno (11:00, Pardubice - Polabiny)

Zpět na výpis článků

Naši partneři